Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Kantinerooster

  Programma   Tijd Kantinemedewerker
  zaterdag 16 oktober 2021 aanvang 09:00-12:15 Janick van As
1e SVN 1 - Noormannen 1 14:30 09:00-12:15 Jerzey Traas
2e SVN 2 - Lewedorpse Boys 2 13:30 12:00-15:30 Rob Otte
3e SSV - SVN/LEBO 3 11:45 12:00-15:30 Bert Raas
4e Walcheren - SVN/LEBO 4 12:45 15:00-19:00 Forrie Nijsse
Vr 1 Dames 1 - Tern VR 1 11:15 15:00-19:00 Evy de Vos
Vr 2        
JO 15 Jo-9…Jo- 7..jo 17 10:00    

  Programma   Tijd Kantinemedewerker
  zaterdag 23 oktober 2021 aanvang 10:00-12:30 Stefan van de Klooster
1e Dauwendaele 1 - SVN 1 14:30    
2e Noormannen 2 SVN 2 12:00 12:30-15:15 Piet Otte
3e       Cees Otte
4e     15:15-19:00 Rob Borsje
Vr 1 Dames 1 - SVO 1 11:15 15:15-19:00 dames


  Programma   Tijd Kantinemedewerker
  zaterdag 30 oktober 2021 aanvang   Dillian Vink
1e SVN 1 - Lewedorpse boys 1 14:30   Arjan Franse
2e ZeelandiaMidlburg 3 - SVN 2 13:00 12:00-15:30 Corrie Hage
3e LEBO/SVN 3-Nieuwland 15:00 12:00-15:30 Mieneke
4e LEBO/SVN 4 - LuctorHzand 13:15 15:15-19:00 Forrie 
Vr 1 DKS/Axel Vr 2 - Dames 1 12:30 15:15-19:00 Vivian Geelhoed
Vr 2       Tamara van Leeuwen


  Programma   Tijd Kantinemedewerker
  zaterdag 6 november 2021 aanvang 09:00-12:00 Nino de Jonge
1e Veere 1 - SVN 1 14:30 09:00-12:00 Jefrey de Vos
2e SVN 2 - Arnemuiden 3 13:30 12:00-15:30 Rob Otte
3e Kloetinge - SVN/LEBO 3 13:15 12:00-15:30 Jan Blok
4e Wemeldinge - SVN/LEBO 4 15:00 15:15-19:00 Rob Borsje
Vr 1 Dames 1 - Ijzendijke Vr 2 11:15 15:00;19:00 Dames


  Programma   Tijd Kantinemedewerker
  zaterdag 13 november 2021      
1e Krabbendijke 1 -SVN 1   14:30  
2e        
3e        
4e        
Vr 1     17:00-19:00 Mieneke/Forrie


  Programma   Tijd Kantinemedewerker
  zaterdag 20 november 2021 aanvang 09:00-12:00 Jasper Blok
1e SVN 1 _ Zaamslag 1 14:30 09:00-12:00 Job Hillebrand
2e Oostkapelle - SVN 2 12:00 12:00-14:30 Mieneke
3e SVN/LEBO 3 - Apollo 15:00 12:00-14:30 Natasja Niewenhuijse
4e svn/lebo 4 - Rillandia  13:15 15:15-19:00 Rob Borsje
Vr 1 Kloetinge Vr 1 - Dames 1 16:45 15:15-19:00 Cees van As

  Programma   Tijd Kantinemedewerker
  zaterdag 27 november 2021 aanvang 09:00-12:00 Kevin v/d Visse en Bart Otte
1e SVN 1 - Zeelandia Midlburg 1 14:30 12:00-15:30 Cees Otte
2e SVN 2 - Vlissingen 2 13:30 12:00-15:30 Rob Otte
3e Arnemuiden - SVN/LEBO 3 14:30 12:00-15:30 Piet Otte
4e Kkruiningen - SVN/LEBO            13:45 13:45 15:15-19:00 Forrie Nijsse
Vr 1 Dames 1 - de Westhoek 11:15 15:15-19:00 Bert Raas
vrijwilligersplanner by vrijwilligerstekort.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!