Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

BSC toernooi

Borsele Sloepoort Cup 2020

Het BSC toernooi 2020 gaat definitief door. 

Door de corona maatregels zijn er wel wat aanpassingen. o.a.

  1. Allleen wedstrijden van 90 minuten
  2. De aanvangstijden van de wedstrijden zijn een half uur na elkaar gepland.
  3. Er mogen 250 toeschouwers tegelijk aanwezig zijn.
  4. Twee van de acht poules zijn op een andere locatie: op 15 augustus poule B1 bij Patrijzen en op 22 augustus Poule C bij DwO 15.
  5. Wie verkouden is blijft thuis.
  6. Geen entree.
  7. Zeker ook m.b.t de kleedkamers en kantine zijn er diverse regels waar we ons aan te houen hebben.

Verdere info over deze onderwerpen volgt nog.

 TOERNOOI SCHEMA d.d. 15 juli 2020

Cat. A

 

Veld Nieuwdorp

Poule A    

12-8

18.45

Oostkapelle

Terneuzense Boys

H. vd Ketterij

Wedstrijd A1

12-8

19.15

Zeelandia Middelburg

Serooskerke

N. Boel

Wedstrijd A2

           

15-8

18.45

Oostkapelle

Zeelandia Middelburg

M. Jobse

Wedstrijd A3

15-8

19.15

Serooskerke

Kloetinge -23

R. Huser

Wedstrijd A4

 

Cat. B

 

Veld Patrijzen

Poule B1

   

15-8

14.00

Patrijzen

Philippine

G. de Pater

Wedstrijd B1.1

15-8

16.00

RCS

Kapelle

J. de Pater

Wedstrijd B1.2

 

 

 

 

 

 

 

 

Veld Nieuwdorp

Poule B1

 

 

22-8

14.00

Winnaar B1.1

Winnaar B1.2

K. Wagenaar

Voor plaats 1 & 2

22-8

14.30

Verliezer B1.1

Verliezer B1.2

W. Nijsse

Voor plaats 3 & 4

           
   

Veld Nieuwdorp

Poule B2

   

15-8

14.00

De Meeuwen

Nieuwdorp

R. Sturm

Wedstrijd B2.1

15-8

14.30

VCK

HVV 24

L. Uitterhoeve

Wedstrijd B2-2

           
   

Veld Nieuwdorp

Poule B2

   

22-8

18.45

Winnaar B2.1

Winnaar B2-2

R. Huser

Voor plaats 1 & 2

22-8

19.15

Verliezer B2.1

Verliezer B2.2

Jos Simonse

Voor plaats 3 & 4

 

Cat. C

 

Veld Nieuwdorp

Poule C

   

19-8

18.45

MZVC

DwO 15

J. de Vos

Wedstrijd C1

19-8

19.15

VC Vlissingen

Wolfaartsdijk

R. Struik

Wedstrijd C2

           
   

Veld DwO 15

Poule C

   

22-8

14.00

Winnaar C1

Winnaar C2

G. De Pater

Voor plaats 1 & 2

22-8

16.00

Verliezer C1

Verliezer C2

L. Uitterhoeve

Voor plaats 3 & 4

           
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!