Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

BSC toernooi

Borsele Sloepoort Cup 2022
Het speelschema is bekend. 

datum

aanvang

 

team

team

wedstrijdduur

scheidsrechter

   
                 

Categorie A

 

 

Poule A1

         

16-08-2022

18.45

 

RCS 2E

Tern. Boys 1B

90 minuten

 

Wedstrijd A1

 

16-08-2022

18.45

 

Walcheren 2E

De Meeuwen 2E

90 minuten

 

Wedstrijd A2

 
                 
     

Poule A2

         

17-08-2022

18.45

 

SVOD 22 1B

Zeelandia Middelburg 3A

90 minuten

 

Wedstrijd A3

 

17-08-2022

18.45

 

MZC 11 2E

Kloetinge -23 Reserve klas

90 minuten

 

Wedstrijd A4

 
                 

 

 

 

Wedstrijden 3e en 4e plaats

 

 

 

 

 

20-08-2022

14.00

 

Verliezer Wedstrijd A1

Verliezer Wedstrijd A2

90 minuten

 

 

 

20-08-2022

14.00

 

Verliezer Wedstrijd A3

Verliezer Wedstrijd A4

90 minuten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedstrijden 1e en 2e plaats

 

 

 

 

 

20-08-2022

18.00

 

Winnaar Wedstrijd A1

Winnaar Wedstrijd A2

90 minuten

 

 

 

20-08-2022

18.00

 

Winnaar Wedstrijd A3

Winnaar Wedstrijd A4

90 minuten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Categorie B

   

Poule B1

         

23-08-2022

18.45

 

Patrijzen 3A

Hontenisse zon 3A

90 minuten

 

Wedstrijd B1

 

23-08-2022

18.45

 

Lewedorpse Boys 3A

Apollo 69 zat 4B

90 minuten

 

Wedstrijd B2

 
                 
     

Poule B2

         

24-08-2022

18.45

 

Nieuwdorp 3A

Krabbendijke 4B

90 minuten

 

Wedstrijd B3

 

24-08-2022

18.45

 

VCK 2E

GPC 3A

90 minuten

 

Wedstrijd B4

 
                 
     

Wedstrijden 3e en 4e plaats

         

27-08-2022

14.00

 

Verliezer Wedstrijd B1

Verliezer Wedstrijd B2

90 minuten

 

 

 

27-08-2022

14.00

 

Verliezer Wedstrijd B3

Verliezer Wedstrijd B4

90 minuten

 

 

 
                 
     

Wedstrijden 1e en 2e plaats

 

       

27-08-2022

18.00

 

Winnaar Wedstrijd B1

Winnaar Wedstrijd B2

90 minuten

 

   

27-08-2022

18.00

 

Winnaar Wedstrijd  B3

Winnaar Wedstrijd B4

90 minuten

 

   

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!