Organisatie - S.V. Nieuwdorp

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Organisatie


Hoofdbestuur
7A4A4354.jpgMarius Priester
Voorzitter, Verenigingsfunctionaris (voorheen consul)
06-5336 4663

Voorzitter@SVNieuwdorp.nl

7A4A4344.jpgJan Kees Duijnkerke
Penningmeester, Technische Commissie
06-2028 5083

Penningmeester@SVNieuwdorp.nl


Peter de Winter

Vice voorzitter, Secretaris, LedenadministratieSocial Media, Tennis
06-4608 8404

Secretariaat@SVNieuwdorp.nl

7A4A4351.jpgBart Otte
Clubhuis, Evenementen
06-1395 8381
Kantinezaken@SVNieuwdorp.nl, Evenementen@SVNieuwdorp.nl

7A4A4350.jpgJordi Rijk
Onderhoud
06-1068 1409
Onderhoud@SVNieuwdorp.nl

7A4A4348.jpg
Laura Grim
Damesvoetbal
06-1846 9784

7A4A4462.jpg
Vivian Geelhoed - de Vos
Jeugdzaken, Soos, Gym, Bootcamp
06-1846 9784
Jeugdzaken@SVNieuwdorp.nl

7A4A4346.jpg
Jaap Kole
Algemene Zaken, Tennis
06-2247 7352
Tennis@SVNieuwdorp.nl

 
7A4A4356.jpg
Peter de Vos
Wedstrijdsecretariaat, Sponsorcommissie, BSC Toernooi
06-5357 4172
Wedstrijdsecretariaat@SVNieuwdorp.nl, Sponsoring@SVNieuwdorp.nl, BSC@SVNieuwdorp.nl


Technische Commissie Voetbal

Jan-Kees Duijnkerke, Ronald de Jonge, Jaap de Vos, Pascal Gaakeer

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!