Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

BSC Toernooi 2019 Programma & Uitslagen

10 augustus 2019 17:00


Het voorbereidingstoernooi van het Zeeuwse voetbal is begonnen

Poule A 10 Augustus
14.30 uur Arnemuiden - Zeelandia Middelburg 0-1
14.30 uur Oostkapelle - VC Vlissingen  zon. 0-5
Poule A 14 Augustus
19.00 uur Arnemuiden - Oostkapelle 0-0 (3-2 na strafschoppen)
19.00 uur VC Vlissingen - Zeelandia Middelburg 0-0 (6-5 na strafschoppen)
Stand Poule A:
1: VC Vlissingen (zon)
2: Zeelandia Middelburg
3: Arnemuiden
4: Oostkapelle

Poule B1 17 Augustus
14.30 uur Kapelle - Serooskerke 1-1
0-1 Dennis Kovacevic
1-1 Reinier Goedemondt
14.30 uur RCS - JEKA 1-0
1-0 Jordy Nijland
15.15 uur Serooskerke - RCS 0-0
15.15 uur JEKA - Kapelle 1-4
1-0 Yonas Schaerlackens
1-1 Djangko Besuijen
1-2 Reinier Goedemondt
1-3 Jeroen van Overloop
1-4 Lodewijck Vogelzang
16.00 uur Kapelle - RCS 0-1
0-1 Morad Bobouh
16.00 uur JEKA - Serooskerke 0-2
0-1 Dennis Kovacevic
0-2 Aron Wattel
Poule B2 17 Augustus
17.00 uur Nieuwdorp - De Meeuwen 0-1
0-1 Robin Dek
17.00 uur VCK - Terneuzen 0-0
17.45 uur De Meeuwen - VCK 4-0
1-0 Martijn Houteman
2-0 Maas Boogaert
3-0 Robin Dek
4-0 Stijn Luteijn
17.45 uur Terneuzen - Nieuwdorp 1-1
0-1 Arjan Offermans
1-1 Jahrdel Costancia
18.30 uur Nieuwdorp - VCK 0-2
0-1 Tom Wal
0-2 Richard Dek
18.30 uur Terneuzen - De Meeuwen 0-1
0-1 Menno de Nooijer
Stand Poule B1
1: RCS
2: Serooskerke
3: Kapelle
4: JEKA

Stand Poule B2
1: De Meeuwen
2: VCK
3: Terneuzen
4: Nieuwdorp

Poule C 20 Augustus
19.00 uur Patrijzen - DwO 15 1-4
0-1 Niels van Geijstelen
1-1 Daniel Viergever
1-2 Joel Danielse
1-3 Joel Danielse
1-4 Joel Danielse
19.00 uur MZVC - VC Vlissingen zat 2-1
0-1 Mohamed Belhadje
1-1 Niels Ouwerkerk
2-1 Lars Huisson
Poule C finales 24 Augustus
14:30 uur Patrijzen - VC Vlissingen (zat) 2-1
0-1 
1-1 Angelo Janse
2-1 Lars Rentmeester
14:30 uur DWO'15 - MZVC 1-3
1-0 Jeroen Boer
1-1 Bas Adriaanse
1-2 Lars Huisson
1-3 Patje Joossens
Poule B finales 24 Augustus
16:15 uur Kapelle - Nieuwdorp 1-1
0-1 Kevin van Iersel
1-1 E.d.
17:10 uur Terneuzen - Kapelle 3-3
0-1 Wout Vink
1-1 Ricardo Mariman
2-1 Stijn Verstraeten
2-2 Robin Bogaert
2-3 Robin Bogaert
3-3 Jerey Noah
18:05 uur Nieuwdorp - Terneuzen 1-3
0-1 Ivo Verstraeten
1-1 Kevin Joosse
1-2 Jahrdel Constancia
1-3 Ricardo Mariman
18:45 uur Serooskerke - De Meeuwen 0-0 De Meeuwen WNS
18:45 uur RCS - VCK 1-1 RCS WNS
0-1 Jesper HArinck
1-1 Jordy Nijland
19:45 uur VCK  - Serooskerke 1-2
0-1 Tiemen Suick
1-1 Ton Hillebrand
1-2 Alex Jobse
19:45 uur RCS - De Meeuwen 1-2
0-1 Ricardo Bambegt
0-2 Delano LAngezaal
1-2 Dany van Dijk
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!